Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Wyśniona panna młoda Wesele 2018

Baśniowa suknia ślubna

Ślub i wesele, są jednym z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Z założenia przeżywamy go raz w życiu, dlatego zawsze zależy nam aby wszystko było idealnie zaplanowane i przygotowane.

Dla każdej panny młodej na początku priorytetem jest jej wygląd – piękna suknia, dodatki, fryzura, kwiaty. Wszystko jest niezmiernie ważne a wybieranie oraz przymierzanie daje niezapomnianą radość. Każda z nas już w dzieciństwie marzy, aby zostać księżniczką, rozmyślamy i wyobrażamy sobie jak będziemy wyglądać, a kiedy przychodzi dzień ślubu, mamy okazję spełnić choć cząstkę dziecięcych marzeń o bajkowym świecie.

To właśnie ślub daje nam tę możliwość, by wystąpić w baśniowej stylizacji od stóp do głowy. Jednak trzeba mieć na uwadze to, aby nie przesadzić z tą stylizacją, jeśli mamy bardzo strojną suknię błyszczącą w całości, odpuśćmy sobie głęboki dekolt i duże błyszczące dodatki. Wszystko ma pięknie zdobić pannę młodą a nie przebierać ją.

Dobrze jest poszukać w sieci czy w katalogach, co w danym sezonie jest trendy. Kiedy się zorientujemy, co jest na czasie, łatwiej nam będzie znaleźć własną wizję na całkowity wygląd. Trendy w modzie ślubnej zmieniają się co sezon. Co prawda nie drastycznie, ale drobne szczegóły z reguły są wymienne np. welon, rękawiczki, dodatki na sukni ślubnej.

Z reguły każda panna młoda ma już własny wyśniony pomysł na swój wygląd, wie w jakim fasonie sukni ślubnej chciałaby wystąpić w dniu wesela. Często kobietki kierują się właśnie marzeniami i własnymi pragnieniami a nie trendami.

Owszem każda z nas chce wyglądać modnie, ale jest to jakby drugoplanową kwestią. Trendy i nowości w modzie ślubnej są ważne i potrzebne, ale do zainspirowania czy zmodyfikowania własnych istniejących już pomysłów- i o to właśnie chodzi. Mieć pomysł na szczęśliwe chwile w życiu, podparte wiedzą i trendami w teraźniejszości, to właściwy kierunek. Nie bójmy się marzyć i rozpieszczać w przygotowaniach do ślubu, to nasz czas! I więcej już nie będziemy miały szansy poczuć się jak księżniczki, wystylizowane całkowicie od stóp do głowy.

Comments are closed.