Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Zamiast krawatu ślubnego Wesele 2018

Co założyć zamiast krawatu?

W dniu ślubu bardzo ważne są wszystkie szczegóły. Niezmiernie dużą uwagę przywiązujemy zwłaszcza do strojów świeżo upieczonego małżeństwa. Główną rolę odgrywa oczywiście suknia Panny Młodej, która jest w centrum uwagi gości weselnych, nie zapominajmy jednak i o ubraniu Pana Młodego. Obok eleganckiego garnituru, fraku bądź smokingu bardzo ważne są dodatki na czele z krawatem lub… no właśnie czym zastąpić weselny krawat?

Co założyć zamiast krawatu? Jakie są ciekawe alternatywy dla krawatów?

Jeśli nie lubisz nosić „męskich zwisów” zastąp krawat innym równie a może nawet bardziej eleganckim dodatkiem do wizytowego stroju.

Mucha dla Pana Młodego

Ślubna mucha nadaje niebywałej elegancji i gracji. Świetnie prezentuje się z klasycznym czarnym garniturem lub frakiem. Pasuje także do smokingu. Najlepszym tłem do niej jest biała koszula z tradycyjnymi kołnierzykiem. Mucha jest sprawdzoną alternatywą dla krawatu Pana Młodego. Własny ślub jest najlepszą okazją do tego, by w końcu zdecydować się założyć muszkę!

Elegancki musznik

Musznik jest dużo szerszy niż klasyczny krawat. Pasuje szczególnie postawnym i wysokim mężczyznom. Jasny musznik świetnie prezentuje się z jednolitą kamizelką i gładką koszulą. Jest bardzo elegancki. Jego jedyną wadą jest to, że dość trudno się go wiąże – poprawne uformowanie musznika wymaga nie lada wprawy, na szczęście jednak w sklepach u butikach kupić możemy gotowe, wcześniej zawiązane muszniki.

Śledź ślubny

Wąskie krawaty są hitem ostatnich lat. Wyszczuplają, pasują do sportowych i odświętnych stylizacji. W przypadku modny ślubnej warto zestawiać je z klasycznymi garniturami i tradycyjnymi koszulami. Jedwabny jamnik to zwis oryginalny i swobodny, ale zarazem także i bardzo męski.

 

Leave a Reply