Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Jak udekorować salę weselną? Wesele 2018

Dekoracja okien na wesele

Okno jest niewątpliwie bardzo istotnym elementem każdego wnętrza. Tyczy się to zarówno mieszkań, jak i sal weselnych, które przygotowywane są z myślą o przyszłych nowożeńcach. By sala, w której odbędzie się przyjęcie weselne, stanowiła idealne dopełnienie jednego z najpiękniejszych dni w życiu młodej pary, na pewno musi zostać pięknie udekorowana.

Dekoracja okien na wesele nie jest taka prosta, jak może nam się wydawać, niekiedy bowiem pochłania wiele czasu, zwłaszcza jeśli wykorzystywane są ciekawe oraz oryginalne upięcia tkanin. Aranżacja okna w sali weselnej w każdym razie powinna być uzależniona od charakteru samego lokalu.

Inaczej zostanie udekorowane okno w sali, która została urządzona w stylu nowoczesnym, a inaczej będzie wyglądało okno w lokalu o klasycznym akcencie. Styl nowoczesny niewątpliwie daje nam znacznie więcej swobody oraz możliwości, zwłaszcza, że wówczas można się pokusić nawet o zasłony oraz firany w nieco bardziej mocnym, zdecydowanym kolorze.Firany najczęściej są jasne, na przykład śnieżnobiałe bądź kremowe.

Styl klasyczny wiąże się już natomiast z nieco bardziej stonowanymi odcieniami, w tym wypadku więc dominować mogą kolory pastelowe, jasnoniebieskie bądź jasnozielone, w zależności od gustu samej pary młodej. Dekoracja okien na wesele może obejmować jednak nie tylko powieszenie zasłon czy firanek. Coraz częściej stosowane są również ozdobne lambrekiny, falbany czy wiele innych dodatków, które sprawiają, że okno prezentuje się niezwykle efektownie oraz oryginalnie.

Najważniejsze jest to, by cała kompozycja stanowiła idealną, harmonijną całość wraz z pozostałymi elementami, które pojawią się na sali, a więc weselna dekoracja okienna powinna być dopasowana również do koloru serwetek, obrusów czy narzut na krzesła. Jeśli postaramy się o perfekcyjne połączenie owych elementów, wówczas na pewno otrzymamy wspaniałą dekorację okna, która zachwyci nie tylko młodą parę, ale także wszystkich zgromadzonych gości weselnych. Obecnie profesjonalnym dekorowaniem sal oraz okien zajmują się wyspecjalizowane firmy, do których można zwrócić się o pomoc w tych kwestiach.

Styliści oraz dekoratorzy wnętrz pomogą nam dobrać firany, ich kolor oraz krój, dopasować odpowiednią długość. Długość firan oraz zasłon także nie jest bez znaczenia. Małe okna świetnie wyglądają udekorowane krótkimi firanami, natomiast okna o nieco większej powierzchni można aranżować przy pomocy nieco dłuższych tkanin. Dekoratorzy podpowiedzą również, jakie elementy dekoracyjne będą najlepiej harmonizować z całą przestrzenią, tworząc przepiękny wystrój lokalu na przyjęcie weselne.

Leave a Reply