Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Zabytkowe auto na wesele Wesele 2018

Do ślubu autem retro

Moda lubi podróżować w przeszłość. Styliści, fryzjerzy, projektanci mody nieustannie czerpią inspiracje z dawnych trendów. Podobnie jest z modą ślubną. Obecnie znów modne są kojarzące się z wiekiem XVIII koronki, duże kapelusze czy sukienki w stylu lat 20 ubiegłego wieku. Panowie coraz chętniej zakładają fraki i smokingi, a na głowie niejednego świeżo upieczonego żonkosia zobaczyć możemy gustowny melonik bądź oryginalny cylinder.

Podobnie jest z dekoracjami, muzyką oraz samochodami ślubnymi. Wytworne limuzyny i super nowoczesne fury przegrywają w przedbiegach z eleganckimi zabytkowymi autami.

Do ślubu autem w stylu retro? Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na to czym udać się na Wasz i ślub wesele pomyślcie o zabytkowym samochodzie. Jego najważniejszym atutem jest klasa. To dlatego właśnie garbusy, stare fiaty czy nawet polonezy są coraz częściej zabierają młode pary w ich pierwszą wspólną przejażdżkę.

Moda ślubna lubi styl retro. Nie ma się czemu dziwić. Prostota i sprawdzone rozwiązania prawie zawsze wygrywają z wymyślnymi i przesadzonymi pomysłami. Zalet zabytkowych aut ślubnych jest więcej. Po pierwsze cena – starą limuzynę można wynająć nawet za 900 zł! Cena ta wydaje się być naprawdę mała w porównaniu do kosztów utrzymania zabytkowego wozu, nie mówiąc już o jego zakupie. Ponadto zazwyczaj w cenę wliczony jest szofer odziany w elegancki garnitur oraz gustowny melonik. Samochód wypożyczamy nie tylko na przejazd ślubny z domu pana młodego do pani młodej, do kościoła i na miejsce przyjęcia weselnego, ale także na sesję ślubną. Nie musimy więc szukać dodatkowych pomysłów na ciekawe weselne fotografie. Dodatkowym plusem jest to, że nie musicie inwestować w dodatkowe dekoracje samochodu. Sam w sobie jest nietuzinkową ozdobą Waszego wesela. W zupełności wystarczy więc skromna tablica z napisem „nowożeńcy”, czy „młoda para”.

Jeśli decydujecie się na zabytkowego garbusa czy inne stare auto warto pomyśleć także o odpowiednich strojach. Nie mam tutaj na myśli specjalnej sukni ślubnej, warto jednak zastanowić się nad efektownym kapeluszem czy fryzurą ślubną stylem nawiązującą do epoki z jakiej pochodzi Wasze auto.

 

Leave a Reply