Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Suknia ślubna dla dojrzałej panny młodej Wesele 2018

Dojrzała Panna Młoda

Ślub to dzień o którym marzy każda kobieta. W dzisiejszych czasach wiek zawierania związku małżeńskiego przesuwa się. Ze względu na trudną sytuację zawodową ludzie coraz później decydują się na przypieczętowanie swojego związku. Dość spory jest także odsetek rozwodów i ponownych zamążpójść. Sprawia to, że kurtuazyjnie – duży procent panien młodych, stanowią kobiety, o których nie można powiedzieć, że są młode. Wiek małżonków ma dość spore znaczenie w planowaniu ceremonii.

Wynika to z innego podejścia do życia i upodobań, które nabieramy z wiekiem. Do wieku należy także dostosować suknię ślubną dla młodej panny.

Wielość fasonów stwarza możliwość dużego wyboru. Dojrzałe kobiety zarówno jak i te młode mogą zdecydować się na suknię klasyczną lub suknię typu princessa, które nadadzą im majestatu i uczynią z nich księżniczki w tym wyjątkowym dniu. Tego typu suknie bez wątpienia pasują do dojrzałych kobiet. Nie eksponują nazbyt ciała i nie są wyzywające. Jednocześnie sprytnie tuszują wszelkie niedoskonałości ciała dzięki odciętym, szerokim i zdobnym spódnicom. Suknie o takich krojach pozwalają na pełną swobodę ruchów.

Każda kobieta niezależnie od wieku czuje się w nich pewna i piękna. Innym rodzajem sukien, na które może sobie pozwolić dojrzała kobieta, są suknie w stylu retro. To zgrabne powiązanie doświadczenia, które ma kobieta w sile wieku z historią jakie niosą ze sobą suknie z minionych lat. Suknie tego rodzaju często mają zakryte ramiona i sięgają kostek – szczególne te nawiązujące do mody przedwojennej. To pozwala na bycie stylową i elegancką, jednocześnie bez zbędnego eksponowania gołego ciała. Suknie w stylu retro pozwalają pannie młodej na pokazanie się w szykownej, zmysłowej ale także subtelnej kreacji. Dojrzałość kobiet w tego rodzaju sukniach jest pięknie wyeksponowana. Widać w nich mądrość życiową, nie lata.

Kobiety w pewnym wieku nie muszą stosować się do zasad, które obowiązują młodsze kobiety. Nieco dojrzalsze panny młode z przyczyn oczywistych nie obowiązuje zasada białej sukni. Wręcz odwrotnie, dobrym wyborem są ciemne kolory, stonowane – pasujące do wieku i urody panny młodej. Innym rodzajem sukni są kreacje bez ramiączek, czyli takie, które trzymają się na gorsecie. Suknie w tym stylu niekoniecznie nadają się dla dojrzałych kobiet. W pełni odsłaniają ramiona i szyję, które z wiekiem cierpią najbardziej. Lepiej więc nie decydować się na suknię, która zamiast ukrywać, eksponuje słabe punkty naszego ciała.

Leave a Reply