Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Wybór prezentu ślubnego Wesele 2018

Jaki prezent kupić na ślub?

ciekawy-prezent-slubnyZaproszenie na ślub i wesele to oczywiście bardzo miły gest. Zapowiada się sporo wzruszeń, dobra zabawa i… kilka dylematów… Po pierwsze zaproszenie zazwyczaj dotyczy dwóch osób. Wypada więc pokazać się z osoba towarzyszącą. Jeżeli na imprezie nie będzie wielu znajomych warto mieć pewność, że z zaproszoną osobą towarzyszącą zabawa na pewno się uda. Po rozpatrzeniu wszystkich kandydatur i wybraniu osoby towarzyszącej trzeba dowiedzieć się czy będzie miała czas i ochotę wybrać się na ślub i wesele w podanym terminie.
Kolejna sprawa to wybór ubrania. Mężczyźni mają trochę ułatwiona sprawę, ponieważ po prostu wypada im pójść na ślub w garniturze i krawacie. Natomiast panie muszą znaleźć ładną sukienkę, w której będą się dobrze czuły i w której nie zmarzną. Jej kolor nie może być zbyt ciemny, bo nie wypada przyjść nas ślub w czarnej sukni. Nie może też być jasny, bo biel jest zarezerwowana dla panny młodej… Do sukienki trzeba dobrać odpowiednie dodatki. Przede wszystkim buty, które będą efektowne i wygodne, na wypadek całonocnych tańców.
No i w końcu sprawa prezentu na ślub. Przede wszystkim warto dowiedzieć się czy istnieje lista prezentów ślubnych. Wtedy wystarczy wybrać coś ze spisu i można mieć pewność, że państwo młodzi będą zadowoleni. Czasami zaznaczają też od razu, że wolą zamiast prezentów gotówkę. Można dołączyć wtedy pieniądze do ładnej kartki z życzeniami ślubnymi. Jej wybór i napisanie życzeń to kolejna rzecz do przemyślenia. Kartka powinna być oryginalna i od serca.
Co z kwiatami? Na szczęście często młodzi proszą w zaproszeniu ślubnym o wolne datki na jakiś konkretny cel, jeśli nie chcą kwiatów. Jeżeli natomiast w zaproszeniu nie ma nic na ten temat warto kupić jakiś ładny bukiet, być może ozdobi on potem salę weselną.
Najbliżsi przyjaciele często starają się też wymyślić inny rodzaj prezentu weselnego – jakąś niespodziankę podczas przyjęcia, która mogłaby zaskoczyć i rozśmieszyć panią i pana młodego. Na przykład odśpiewanie ich ulubionej piosenki, wyrecytowanie poematu napisanego specjalnie na ich cześć albo zorganizowanie pokazu slajdów z ich zdjęciami od dzieciństwa po dzień ślubu.
Jedno jest pewne – bez względu na to ile decyzji do podjęcia, dylematów i stresów mają zaproszeni goście weselni, przyszli państwo młodzi mają ich znacznie więcej!

Comments are closed.