Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Upięcia ślubne na bok Wesele 2018

Fryzura ślubna z długich włosów na bok

slubna-fryzura-na-bokuŚlub i wesele to jeden z najważniejszych, a zarazem najpiękniejszych dni w życiu dla większości kobiet, dlatego tego dnia każda chce wyglądać olśniewająco pięknie i niebanalnie.

Ze szczególną starannością dobierana jest nie tylko suknia ślubna, podkreślająca figurę, ale także dodatki takie jak buty, biżuteria czy makijaż.

Niezwykle ważne jest również odpowiednie uczesanie, powinno bowiem podkreślać rysy twarzy, ale i pasować do całości stylizacji. Jaką zatem fryzurę wybrać na ten wyjątkowy dzień?

Wśród fryzur ślubnych niewątpliwie największą popularnością od wielu lat cieszą się różnego rodzaju koki, chociaż Panny Młode coraz częściej decydują się na rozpuszczone, swobodnie opadające pasma, szczególnie jeśli są posiadaczkami pięknych, długich i gęstych włosów.

Bardzo modne ostatnimi czasy są także stylowe, asymetryczne upięcia włosów na bok. Jest to fryzura  na długie lub pół długie włosy. Za to sprawdzi się zarówno w przypadku włosów prostych, jak i falowanych czy kręconych. Jak wykonać taka fryzurę?
Na umyte włosy należy wgnieść piankę do stylizacji, dokładnie je rozczesać i wysuszyć. Następnie pasma zaczesujemy na jedną stronę głowy i upinamy za pomocą wsuwek tuż za uchem. Powstały w ten sposób kucyk dzielimy na kilka pasm i każde z nich modelujemy za pomocą lokówki, w taki sposób aby powstały delikatne loki. W miejscu spięcia włosów wpinamy ozdoby do włosów, np. sztuczne kwiaty, a całość utrwalamy lakierem do włosów. Taka fryzura wygląda niezwykle efektownie, a zarazem dziewczęco i naturalnie.

Włosy naturalnie kręcone również możemy w szybki sposób zrobić upięcie, używając podobnej metody. Warto jednak część z nich, po jednej stronie głowy pozostawić swobodnie opadające. Przed przystąpieniem do wykonywania fryzury również warto nałożyć na włosy piankę do stylizacji, dzięki której fryzura będzie bardziej trwała, a włosy łatwiejsze do ułożenia.

Naturalne loki będą się również ładniej prezentowały, jeśli rozczeszemy je delikatnie palcami. Użycie grzebienia lub szczotki może bowiem spowodować nienaturalne puszenie się włosów. Tak przygotowane pasma dzielimy na dwie równe części i połowę zaczesujemy do góry upinając na czubku głowy za pomocą wsuwek. Uniesione loki przekładamy na drugi bok głowy, a w miejsce upięcia mocujemy ozdoby do włosów. Pojedyncze pasma możemy podkręcić za pomocą lokówki i na końcu utrwalamy fryzurę lakierem do włosów.

Asymetryczne uczesania ślubne bez wątpienia prezentują się niezwykle kobieco i oryginalnie, ponadto doskonale komponują się szczególnie z sukniami ślubnymi odsłaniającymi ramiona lub nowoczesnymi, krótkimi kreacjami. Warto zainwestować także w piękna biżuterię, np. kolczyki, które na pewno będą rzucały się w oczy przy takiej fryzurze.

Leave a Reply