Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Komplet na ślub dziecka Wesele 2018

Garsonka z bolerkiem na ślub córki/syna

garsonka-dla-mamyWiele mam zastanawia się, jaki strój włożyć na wesele córki lub syna. Wybór ubioru na tak ważną uroczystość rzeczywiście nie jest łatwy, ale na szczęście w sklepach znajdziemy szeroki wybór rozmaitych sukienek i garsonek, które znakomicie sprawdzą się w roli ubioru na uroczystość zaślubin. Taki strój powinien być jednak przede wszystkim dopasowany do wieku mamy, a także do jej sylwetki.

Jednym z pomysłów na strój na wesele córki lub syna może być elegancka garsonka z bolerkiem, która będzie nie tylko szykowna, ale także bardzo praktyczna oraz wygodna. Garsonki to stroje na ogół dwu lub trzyczęściowe, składające się z żakietu oraz spodni lub spódnicy. Stylowa garsonka na wesele dla mamy może dodatkowo posiadać bolerko, które zakryje odsłonięte ramiona i pozwoli zachować odpowiedni wygląd chociażby w trakcie ceremonii odbywającej się w kościele. Aby dobrze wybrać garsonkę z bolerkiem, warto postarać się o to, aby taki ubiór został dopasowany do wzrostu oraz typu sylwetki kobiety. W przypadku starszych pań najbardziej odpowiednie wydają się być klasyczne garsonki z dłuższymi spódnicami, które najładniej prezentują się w zestawieniu z nieco krótszym żakietem. Takie komplety wizytowe dla pań są szyte w różnych wzorach, kolorach oraz fasonach. Seniorki mogą też zadbać o to, aby żakiet oraz spódnica maskowały drobne niedoskonałości sylwetki, sprawiając tym samym, że nabierze ona odpowiednich proporcji oraz kobiecych kształtów. Garsonka z bolerkiem świetnie zatuszuje zbyt szerokie ramiona, więc po taki strój mogą sięgnąć także kobiety posiadające figurę o nieco bardziej zaokrąglonych kształtach. Poszukując idealnej kreacji na ślub syna czy córki, można też zwrócić uwagę na klasyczne czarne kostiumy ze spodniami lub spódnicą, które są tak uniwersalne, że można je wkładać na wiele różnych okazji. Elegancka garsonka
z bolerkiem będzie świetną propozycją przede wszystkim jednak dla tych kobiet, które nie czują się zbyt dobrze w tradycyjnie skrojonych żakietach. Bolerko ma to do siebie, że jest nie tylko lekkie, ale i znacznie bardziej wygodne.

Gustowna garsonka z bolerkiem wymaga oczywiście także doboru odpowiednich dodatków, które powinny harmonijnie współgrać ze strojem. Do klasycznych garsonek na ogół najlepiej pasują tradycyjne dodatki w stonowanych kolorach. Wszystko jednak zależy przede wszystkim od fasonu oraz koloru wybranej przez nas garsonki – jeśli kolor jest stonowany, wówczas można do niego dobrać torebkę oraz buty w nieco żywym kolorze bądź dopasować dodatki na zasadzie kontrastu.

Leave a Reply