Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Pomysł na imprezę rocznicową Wesele 2018

Jak urządzić przyjęcie na rocznicę ślubu?

Jak uczcić rocznicę ślubu?Niewątpliwie ślub i wesele to jedne z najważniejszych, o ile oczywiście nie najważniejsze wydarzenia w ciągu całego naszego życia. Jednakże warto również zdawać sobie sprawę, iż kolejne rocznice zawarcia związku małżeńskiego powinny być przez nas uczczone w ciekawy i elegancki sposób, na przykład przez zorganizowanie kameralnego, skromnego przyjęcia z udziałem najbliższej rodziny i przyjaciół.

Niezależnie od stażu małżeństwa, każda rocznica ślubu jest niezwykle ważna i istotna zarówno dla nas samych jak i całej rodziny, warto zatem zadbać o odpowiednie, odświętne uczczenie takiego wydarzenia. Zależnie od naszych możliwości, potrzeb i oczekiwań zdecydować się możemy zarówno na urządzenie dużego i hucznego przyjęcia, jak również niewielkiej imprezy w małym, ale doborowym towarzystwie.

Z okazji kolejnej rocznicy ślubu możemy więc z powodzeniem urządzić dla bliskich kameralną imprezę w domu lub restauracji. Warto jednak przy tym pamiętać, iż samodzielnie przygotowane tego rodzaju wydarzenia w domowym zaciszu z pewnością pozwolą nam znacznie zaoszczędzić, przede wszystkim na nierzadko bardzo wysokich kosztach wynajmu sali czy zamawianiu cateringu. Co więcej, w ten sposób niewątpliwie zapewnimy zarówno sobie jak i zaproszonym na wydarzenie gościom maksimum swobody i komfortu oraz zagwarantujemy doskonałą zabawę.

Innym pomysłem na uczczenie daty zawarcia małżeństwa może być również zaplanowanie na ten szczególny dzień romantycznej, eleganckiej i wystawnej kolacji tylko we dwoje. Oczywiście, na taką okolicznościową uroczystość możemy też śmiało zaprosić świadków, rodziców czy dalszych krewnych wraz z dziećmi czy osobami towarzyszącymi. Należy jednak dokładnie oszacować optymalną liczbę uczestników oraz zawczasu odpowiednio skomponować pomysłowe i ciekawe menu, zadbać o oprawę muzyczną i wykonać tematyczne dekoracje na stół lub do całego mieszkania.

O ile mamy oczywiście taką możliwość, imprezę rocznicową można także z powodzeniem urządzić w miejscu przyjęcia ślubnego lub pierwszej randki. W taki sposób symbolicznie nawiążemy do emocjonalnego przecież charakteru wydarzenia, podkreślając jednocześnie jego niezwykłą rangę pośród innych, rodzinnych uroczystości. Ciekawym rozwiązaniem na taką imprezę, szczególnie jeśli nasz ślub miał miejsce w miesiącach letnich może być również zorganizowanie wystawnego garden party. W ten sposób nie będziemy ograniczeni małą ilością domowej przestrzeni i obecnością nierzadko problematycznych sąsiadów, ale tym samym doskonale zrelaksujemy się podczas grillowania i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Leave a Reply