Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Dekoracja bramy weselnej Wesele 2018

Jak zrobić bramę z balonów?

brama-weselna-z-balonowOprawa wesela jest elementem tworzącym jego nastrój. Każdy dodatek, dekoracja, zdobienie muszą ze sobą współgrać dając wrażenie elegancji i dobrego gustu. Każda bowiem para młoda chce by ich przyjęcie weselne było wyjątkowe – z pompą, ale i szykowne. Nad całością zwykle czuwa specjalna ekipa umiejętnie wykonująca wszelkie dekoracje, a wśród nich nie może w żadnym razie zabraknąć balonów. Dekoracyjne baloniki na wesele to już tradycja. Z ich pomocą ustroimy wejście do domu przyszłych nowożeńców, teren przed domem, sam dom a także samochód młodej pary. Nie mówiąc już o lokalu, w którym zawisnął piękne girlandy z balonów. Pomysłów nie zabraknie, tym bardziej, że inspiracje można czerpać z wielu źródeł.

Niewątpliwie brama z kolorowych baloników to jedna z najpopularniejszych i chętnie wybieranych na wesela, dekoracji. Sposobów na jej wykonanie jest wiele. Można ją stworzyć na specjalnej taśmie do tego celu przeznaczonej. W jej otworach umieszcza się napompowane balony a następnie formuje w pożądany kształt. Jej fajny wygląd to przede wszystkim zasługa odpowiednio dobranych balonów. Ich kolory nie powinny być dobrane przypadkowo. Najlepiej wybierać baloniki w dwóch eleganckich kolorach dopasowanych do całej reszty wystroju. Ich ułożenie powinno być naprzemienne.

Inną możliwością wykonania bramy weselnej jest zastosowanie stelaża. To chyba jedna z najbardziej solidnych konstrukcji. Ważne jest aby dekoracja była stabilna. Jednym z bardzo prostych sposobów na ozdobienie bramy wejściowej jest połączenie napompowanych balonów w jednym kolorze nicią a następnie utworzenie z nich przeplatanego warkocza jaki zostanie umieszczony nad bramą. Równie dobrze można wykorzystać balony napełnione helem, jest to już nieco większy wydatek, ale za to lepszy efekt. Ale i bez helu będą piękne.

Do nadmuchiwania dużej ilości balonów na wesele najlepiej użyć specjalnej pompki. Natomiast sposoby łączenia balonów zależą od osobistej fantazji układającego. Balonowe bramy weselne pięknie błyszczą w słońcu, to przestrzenne i kolorowe konstrukcje witające gości i parę młodą. Nic nie zastąpi w tym przypadku balonów, są tak ciekawą i niepowtarzalną dekoracją, nic więc dziwnego, że zdobią nie tylko sale weselne. Nadają się do wykonywania zabawek, a zwierzątka z balonów i wiele innych przedmiotów to dobra zabawa dla całej rodziny.

Leave a Reply