Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Prosta fryzura ślubna Wesele 2018

Klasyczne uczesanie na ślub

Jak upiąć włosy na ślub?Ślub i wesele to bez wątpienia jedne z najważniejszych uroczystości w ciągu całego życia, warto zatem odpowiednio zadbać nie tylko o dobór pięknej sukni, akcesoriów i niezbędnych dodatków. Równie ważne okaże się też wybranie i przygotowanie efektownej, stylowej fryzury, która uzupełni zjawiskowy strój Panny Młodej.

Odpowiednio dopasowane uczesanie ślubne może jednakże nie tylko stanowić niebanalny dodatek do całej oprawy wesela. Pomysłowo przycięte i ładnie wymodelowane włosy, niezależnie od długości skutecznie wymodelują także twarz Panny Młodej, która w tym dniu pragnie przecież wyglądać olśniewająco.

Aby zatem dopiąć na ostatni guzik wszelkie przygotowania do ślubu należy zawczasu zaplanować wygląd fryzury na wesele. Warto będzie wziąć tutaj pod uwagę nie tylko wiodące trendy, ale również własne predyspozycje i preferencje. Niezwykle ważnym czynnikiem doboru uczesania powinien być również komfort Panny Młodej, która powinna w tym szczególnym dniu wyglądać nienagannie, nawet po wielogodzinnych uroczystościach i w trakcie żywiołowej zabawy.

Z tego też powodu Paniom ceniącym sobie wygodę w każdej sytuacji oraz tradycyjne i raczej skromne uczesania polecamy wybór klasycznych upięć i eleganckich koków, które można wykonać zarówno na długich jak i średnich włosach. Ciekawym pomysłem może tez okazać się wykonanie ślubnej fryzury z lokami, które podkreślą romantyczny charakter uroczystości. Drobne fale pasować będą jednakże w szczególności Pannom Młodym o dziewczęcym, delikatnym typie urody.

Posiadając naturalnie proste włosy możemy jednakże z powodzeniem wybrać także inne, uniwersalne damskie uczesania na szczególną okazję i pokręcić kilka kosmyków na lokówce lub papilotach. Decydując się na zrobienie klasycznego upięcia lub efektowne zaczesanie włosów do tyłu, możemy z powodzeniem wypuścić przy twarzy, szyi i karku kilka luźnych, lekko kręconych pasm, które sprawią wrażenie lekkości.

Ciekawym pomysłem na fryzurę ślubną może też okazać się wpięcie do skromnego koka lub warkocza białego kwiatu, symbolizującego czystość i niewinność. Welon można będzie również wygodnie i bez szkody dla fryzury upiąć w szerokiej, dekoracyjnej opasce lub przymocować ozdobnym, ślubnym diademem. Pamiętajmy jednak, aby odpowiednio zabezpieczyć uczesanie i bezpośrednio przed uroczystością mocno utrwalić włosy lakierem.

Leave a Reply