Komplet eleganckich ręczników jako prezent ślubny

Ślubne prezentyJeśli decydujemy się na wręczenie państwu młodym prezentu w miejscu gotówki, powinniśmy bardzo uważnie zastanowić się nad jego wyborem. Przede wszystkim, upominek ślubny powinien być praktyczny, aby państwo młodzi z niego korzystali, w innym wypadku będzie zalegał gdzieś głęboko w szafie lub na strychu.

Oprócz tego, musi być elegancki, aby nawiązywał do charakteru uroczystości i oczywiście unikatowy, aby uniknąć sytuacji, w której nasz podarunek jest jednym z kilku podobnych, gdyż nam będzie głupio, a nowożeńcy na pewno nie będą z niego zadowoleni. Dlatego, idealnym upominkiem dla pary młodej jest komplet gustownych ręczników, chociaż ta forma podarunku jest raczej mało powszechna.

Przede wszystkim, ten rodzaj prezentu jest odpowiedni dla par, które dopiero uwijają swoje gniazdko, zaczynając od przysłowiowej łyżki, gdyż na pewno im się w życiu przydadzą stylowe ręczniczki. Z pewnością, powinny być wykonane z najlepszych tkanin, by się nie spierały, muszą być ciepłe i miłe w dotyku, dlatego stawiamy na sprawdzone marki. Nie ulega wątpliwości to, iż zestaw ślubny powinien zawierać co najmniej dwa duże ręczniki kąpielowe, w których nowożeńcy będą mogli się opatulić po zażytej kąpieli. Oprócz tego, mile widziane są także mniejsze ręczniki kąpielowe, w które młodzi będą mogli, np. zawinąć włosy po umyciu, a także kilka ręczników do rąk oraz jak najbardziej pożądane są ręczniki kuchenne.

Warto dodać to, iż istnieje możliwość zakupu gotowych zestawów ręczników ślubnych, wśród których odnajdziemy ręczniczki dla niej i dla niego, które różnią się od siebie kolorystyką, ale posiadają identyczny wzór zdobiący brzeg ręcznika albo aplikacje koronkowe, często nawiązujące do ślubu, np. w postaci kieliszków od szampana czy gołąbków. Poza tym, niezwykły charakter możemy nadać ręcznikom poprzez wyszycie na nich dedykacji z naszymi inicjałami, a to zadanie jest o tyle łatwiejsze, iż większość dużych sklepów posiada podobne usługi w swojej ofercie. Oczywiście, możemy także samodzielnie skompletować owy zestaw, gdy chcemy, aby wyróżniał się oryginalnością, bowiem wtedy istniej możliwość zabawy kolorystyką i wzornictwem. Niesamowitą rolę odgrywa także to, jak zapakujemy swój prezent. Jęli chodzi o ręczniki, to nie ma z tym większych kłopotów, ponieważ są miękkie i łatwo się układają. Z pewnością, najwygodniej jest je włożyć do ozdobnego pudełka, które opieczętuje się śliczną kokardką.

Nie ulega wątpliwości to, iż ręczniki, które są wykonane z najdelikatniejszych tkanin, to prezent weselny trafiony w dziesiątkę, bowiem będą młodej parze z powodzeniem służyć przez wiele lat, nie tracąc nic przy tym na swoim wyglądzie. Alternatywą dla ręczników może być komplet pościeli dla dwojga.

Comments are closed.