Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Suknia ślubna Kate Middleton z koronki i jedwabiu Wesele 2018

Koronkowa suknia ślubna księżnej Kate

koronkowa-suknia-na-krolewski-slubJednym z najbardziej gorących tematów przed ślubem Kate i Williama była suknia ślubna, jaką miała założyć Kate. Jak się okazało, jej wybór padł na przepiękną kreację w stylu Grace Kelly, księżnej Monako. Koronkowa suknia, z długim trenem, do tego piękny welon i diadem. Jak się okazało, mimo że suknia wyjątkowo elegancka, wykonana z wysoką dbałością o detale, to jednak prosta, ale w swej prostocie przepiękna. Suknia ślubna Kate warta jest 250 tysięcy funtów, na szczęście w naszych rodzimych salonach możemy znaleźć podobne kreacje ślubne w znacznie niższych cenach. Trzeba jednak pamiętać, że koronka to materiał drogi i cena koronkowej sukni zawsze będzie wyższa niż sukni wykonanej z muślinu.

Cały świat zachwycał się suknią ślubną Kate. I nie ma się czemu dziwić: z jednej strony suknia była prosta i klasyczna, z drugiej niesamowicie elegancka. Dopracowana w najmniejszym szczególe kreacja, wyszła spod ręki projektantki Sarah Burton, szefowej domu mody Alexandra McQueena. Uszyto ją nie tylko z koronki, ale także jedwabiu. Tren miał długość 2,7 metra i był niesiony przez młodszą siostrę Kate – Philippę.

Niewiele osób wie, że Kate miała aż dwie sukienki ślubne. Na ceremonii ślubnej w Opactwie Westminsterskim Kate miała suknię koronkową, natomiast na wieczornym przyjęciu weselnym księżna była ubrana inaczej. Suknia była gładka, prawdopodobnie z satyny lub podobnego materiału, ozdobiona była diamentowym pasem, księżna miała także na sobie angorowe bolerko. Tę suknię także zaprojektowała Sarah Burton. Obie kreacje, mimo że różne, z pewnością łączy klasa, prostota oraz elegancja.

Przeglądając kolekcje sukien ślubnych z ubiegłych lat można znaleźć wiele koronkowych sukien ślubnych. Wiele sukien jest bardzo podobnych do sukni Kate Middleton. Jeśli jesteśmy zdecydowane na uszycie konkretnego wzoru, warto przejść się po sprawdzonych i zaufanych krawcach, pokazać suknię, zapytać o orientacyjną cenę uszycia. Jak już było wspominane, suknie koronkowe są nieco droższe w wykonaniu niż suknie z innych materiałów, dlatego nie nastawiajmy się, że cena będzie niska. Czasami wystarczy dobrać bolerko lub rękawki uszyte z koronki, a cena sukni już wzrasta. Koronki z pewnością są piękne i modne, delikatne, klasyczne, skromne, a przy tym niezwykle eleganckie.

Leave a Reply