Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Jak ozdobić włosy na ślub? Wesele 2018

Kwiat, welon czy tiara?

Każda panna młoda z całą pewnością w dniu ślubu chce zachwycić wszystkich gości swoim przepięknym wyglądem. Dlatego przygotowywania do tej jedynej w życiu ceremonii najczęściej rozpoczynamy nawet na rok przed ustalonym terminem ślubu. Na początku każda panna młoda powinna skupić się na wyborze kreacji ślubnej, gdyż to do sukni dobiera się kolejne dodatki, takie jak torebki ślubne, rękawiczki oraz ślubne wiązanki.

Jednym z ważniejszych dodatków ślubnych jest welon, z wyborem którego zazwyczaj panny młode mają wiele problemów. W sprzedaży mamy obecnie bardzo wiele różnego rodzaju welonów, długie i krótkie welony, białe i kremowe, nic więc dziwnego, że tak trudno jest podjąć właściwą decyzję.

Niektóre panny młode nie wyobrażają sobie właściwie ślubu bez długiego, śnieżnobiałego welonu, który jest obowiązkowym dodatkiem w dniu ślubu. Jeszcze inne kobiety decydują się na delikatne, zdobione welony hiszpańskie, które najczęściej są koronkowymi welonami, prezentującymi się niezwykle urokliwie podczas ślubnej ceremonii.

Wybór welonów jest w każdym razie naprawdę bardzo duży, ale zanim zdecydujemy się szukać welonu dopasowanego do naszej ślubnej kreacji, powinniśmy również wiedzieć, iż bardzo ważne jest to, by welon był jednocześnie dobrany do fryzury. Jeśli więc będziemy mieć koka, możemy wybrać welon przypinany pod lub nad koczkiem, natomiast do krótkiej, wystylizowanej fryzury można dobrać krótki welon. Oczywiście welony nie są jedyną propozycją na przyozdobienie głowy w czasie ślubnej ceremonii.

Wiele pań decyduje się również na śnieżnobiałe kwiaty we włosach, zwłaszcza, że taki dodatek dodaje wdzięku oraz uroku. Szczególnie pięknie wydają się prezentować drobne kwiatki wplecione w kosmyki, które zostaną dobrane do wzorów pojawiających się na ślubnej sukience.

Obok kwiatów można się również zdecydować na tiarę bądź diadem, zwłaszcza, że zdecydowana większość kobiet lubi błyskotki, a te akcesoria niewątpliwie są takimi elementami. Diadem do ślubu może być świetnym pomysłem, a co więcej, na taki dodatek może zdecydować się właściwie każda przyszła panna młoda, bez względu na to, czy będzie posiadać krótkie czy też nieco dłuższe włosy, spięte bądź rozpuszczone. Także tiary ślubne są coraz popularniejsze, więc w sklepach można znaleźć coraz szerszy wybór tego rodzaju dodatków. Kwiaty, tiary i diademy do włosów to więc obecnie najpopularniejsze, obok welonów, sposoby przyozdabiania głowy panny młodej.

Leave a Reply