Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Jak pomalować paznokcie na ślub i wesele Wesele 2018

Manicure na wesele

Ślubny manicureWłasny ślub i wesele to bardzo ważne uroczystości. Zazwyczaj ich planowanie rozpoczyna się wiele miesięcy wcześniej. Chodzi o to, żeby wszystkie szczegóły były dobrze dopracowane. Dla panny młodej niezwykle istotny jest jej wygląd. Dlatego spędza sporo czasu wybierając wyjątkową suknię, a następnie fryzurę, makijaż i manicure.

Paznokcie kobiety wychodzącej za mąż powinny wyglądać wyjątkowo ładnie. Natomiast ważne jest również to, żeby nie musiała się martwić, że lakier łatwo się zarysuje lub odpryśnie. Właśnie dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem będzie manicure hybrydowy. Ponieważ utrzymuje się on do 3 tygodni, można go wykonać nawet kilka dni przed ślubem, co ułatwia rozplanowanie wszystkich czynności, które trzeba wykonać zanim nadejdzie ten ważny dzień. Żeby uzyskać taki trwały manicure trzeba udać się do salonu kosmetycznego, który go wykonuje. Natomiast przyszłe panny młode najczęściej i tak umawiają się z kosmetyczką. Zanim ustali się termin warto sprawdzić czy dany salon dysponuje kosmetykami CND Shellac lub Hand & Nail Harmony Gelish, bo są one naprawdę najwyższej jakości. Podczas malowania paznokci manicurzystka korzysta z preparatu bazowego, następnie nakłada dwie warstwy koloru, a w końcu top – preparat nawierzchniowy. Każda warstwa ma być utwardzona za pomocą lampy UV lub LED.

Dodatkową zaletą manicure hybrydowego jest to, że powinien on pozostać w idealnym stanie przez cały czas trwania podróży poślubnej. Jeśli jednak odbywa się ona nieco później lub ma trwać dłużej niż 3 tygodnie, panna młoda może wybrać inny rodzaj lakieru, który można usunąć nawet samodzielnie w domu, co faktycznie nie byłoby proste w przypadku manicure hybrydowego. Chodzi mianowicie o lakiery CND Vinylux. Wystraczy nałożyć dwie jego warstwy oraz specjalny top, a manicure utrzyma się w dobrym stanie przez tydzień. Do dyspozycji jest wiele tradycyjnych oraz nowych kolorów Vinylux, Shellac i Gelish. Oczywiście ważne jest to, aby salon kosmetyczny dysponował lakierami, które będą odpowiednie na ślub. Bardzo często przyszłe panny młode decydują się na french manicure. Chociaż można również wybrać jednolity kolor – jasny róż, biel czy nude. Poza tym jeśli sukienka jest w jakimś innym kolorze niż biały, albo ma na przykład czerwone czy zielone dodatki, to manicure również może być właśnie taki.

Leave a Reply