Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Najmodniejsze suknie ślubne Wesele 2018

Moda ślubna 2011

Dzień ślubu jest wyjątkowym dniem i dlatego wymaga wyjątkowej oprawy. Szczególnie jeśli chodzi o kreację ślubną Pani Młodej. W tym dniu każda chce czuć się piękna i podziwiana. Przed podjęciem decyzji o wyborze tej jedynej, wymarzonej sukni ślubnej warto zapoznać się z obecnymi trendami w modzie ślubnej.

Wybór wśród kreacji ślubnych jest przeogromny. Projektanci prześcigają się między sobą i proponują w swoich kolekcjach suknie ślubne o różnym kroju i tkaninach. Wszystkie suknie ślubne są pięknie lecz w tym sezonie największym powodzeniem cieszyć się będą suknie blisko ciała ze zwiewnych materiałów.

Niezwykle popularne są proste sukienki ślubne o kroju litery A oraz w kształcie rybki z draperią w pasie i pęknięciem w pionie. Warto w tym sezonie zwrócić uwagę na piękne asymetryczne propozycje rozwiązań drapowania okolic biustu i pasa.

Oczywiście nieprzerwanie modną linią sukien ślubnych są sukienki w stylu romantycznym, bogate w falbany i koronki. Zdecydowanie powraca się też do sukni ślubnych jednoczęściowych. Dla odważnych i ekstrawaganckich kobiet powstają zaś ciekawe kroje krótkich sukienek ślubnych. Hitem sezonu 2011 będzie być może długość 7/8, która wreszcie pozwoli odsłonić kostki i piękne buty.

Zgodnie z tradycją przez ostatnie lata moda ślubna była zdominowana przez śnieżną biel, dzisiaj coraz odważniej przedstawia się kreacje w kolorach kości słoniowej, delikatnego ecru czy różu. Wśród tkanin dominują tafty, atłasy, jedwabie oraz perłowe satyny, nowością są materiały kreszowane. Ponadto do wszystkiego stosowane są liczne aplikacje, taśmy, sztuczne kwiaty oraz wiele innych dodatków krawieckich i pasmanteryjnych. Gorsety zdobione są ręcznie delikatnymi koronkami, haftami, ale także kryształami, perełkami oraz cekinami. Strój Panny Młodej uzupełniają długie, często bogato zdobione welony, kwiaty do wpięcia we włosy, eleganckie rękawiczki. Welony są bogato i pomysłowo wykańczane. Wykonane z wysokiej jakości satyny, tiulu i koronki z wplecionymi koralikami, sprawiają wrażenie delikatnej, skrzącej mgiełki. Wszystkie te kreacje wraz z dodatkami cechują się wysoką jakością wykonania, niepowtarzalnym stylem i elegancją.

Comments are closed.