Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Ozdoby weselne Wesele 2018

Najpiękniejsze ślubne dekoracje

Ozdoby na stół weselny Ślub i wesele to niezmiernie ważne wydarzenia w życiu każdej osoby, która decyduje się związać na całe życie ze swoją drugą połówką. Każda panna młoda chce tego dnia być olśniewająca i wyjątkowa, a każda para młoda pragnie, by dzień ich ślubu był niepowtarzalny i udany pod każdym względem. Przed każdym ślubem para narzeczonych ma dużo do zrobienia i załatwienia. Z dużym wyprzedzeniem warto zarezerwować salę weselną, gdyż często chętnie wybierane przez nowożeńców miejsca mogą być zajęte. Po rezerwacji sali weselnej rezerwujemy także termin i godzinę ślubu w kościele, w którym chcemy zawrzeć związek małżeński. Zgodnie z tradycją para młoda bierze ślub w parafii panny młodej.

Wraz ze zbliżającą się datą ślubu przybywa obowiązków. Panna młoda musi kupić suknię ślubną, pan młody garnitur. Musimy również zadbać o dekorację sali weselnej i udekorowanie kościoła. Najczęściej narzeczeni wynajmują firmę dekoratorską (zazwyczaj jest to kwiaciarnia), która profesjonalnie i całościowo zajmie się dekorowaniem kościoła i miejsca, gdzie odbywa się wesele. Możemy też spotkać się z sytuacjami, gdy organizatorzy wesela ozdabiają także salę – wówczas możemy zasugerować w jakich kolorach chcielibyśmy mieć udekorowaną salę.

Obecnie najmodniejsze są ciekawe zestawienia dwóch lub trzech kolorów w dekoracji sali weselnej, np. purpura połączona z błękitem, intensywna czerwień i róż, brąz i delikatny róż, lawenda z zielenią, żółć z zielenią. Nie przesadzajmy z ilością ozdób ślubnych – baloników, serpentyn, wstążek, postawmy raczej na ciekawą kompozycję kolorystyczną i stylowość. Na stołach ustawiamy wazony z kwiatami, których kolory dostosowujemy do kolorów dominujących w dekoracji sali. Do żółto-zielonej kolorystyki sali weselnej dobierzmy ładne, żółte i pomarańczowe tulipany lub żółte róże; do sali ozdobionej w kolorach brązowym i różowym będą pasować kwiaty purpurowe, różowe i białe.

Dekorowanie kościoła jest równie istotną kwestią co dekoracja sali weselnej. W tym wypadku warto wynająć firmę dekoratorską, która zadba o wyjątkowy i gustowny wygląd świątyni lub jeśli chcemy samodzielnie ozdobić kościół, poradźmy się florystki, poszukajmy inspiracji w internecie lub magazynach o ślubach. Dekorację dostosowujemy do wnętrza i stylu kościoła. Starajmy się również, by cała oprawa weselna – suknia panny młodej, dekoracja kościoła, sali weselnej i samochodu ślubnego – utrzymana była w podobnym stylu i tworzyła spójną całość. Mały, ciemny kościółek rozjaśnijmy białymi kwiatami i świecami, w nowoczesnym, surowym wnętrzu kościoła możemy pozwolić sobie na bogate, intensywne w kolorach róże lub orchidee.

Comments are closed.