Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Jaka piosenka na taniec weselny? Wesele 2018

“Niebieska piosenka” – propozycja na pierwszy taniec

Planowanie weselaDzień ślubu i wesela to bez wątpienia najważniejsza okazja w ciągu całego naszego wspólnego z ukochaną osobą życia. Warto zatem odpowiednio zadbać o całą oprawę uroczystości tak, by zapadła zarówno nam, jak również bliskim, rodzicom czy przyjaciołom w pamięci na długie lata.

Podczas przygotowań do ślubu bez wątpienia jednymi z ważniejszych czynności jest wybór pięknej sukni ślubnej i dodatków, zakup garnituru dla Pana Młodego oraz zaplanowanie wszelkich atrakcji podczas uroczystości. Mowa jednak tutaj nie tylko o zamówieniu cateringu czy przygotowania tortu weselnego, ale również o wyborze odpowiedniej piosenki na pierwszy taniec Nowożeńców.

Podczas uroczystości ślubnych i weselnych niemalże każdy, najmniejszy nawet element ma niebagatelne znaczenie dla wymogów tradycji i savoir vivre’u. Przykładowo, Panna Młoda powinna w tym dniu posiadać nie tylko białą suknię, ale również coś pożyczonego od bliskiej osoby oraz podwiązkę w kolorze kobaltowym. Mimo, iż takie zwyczaje to już przede wszystkim tradycja, nierzadko wiele osób decyduje się na ich konturowanie podczas tego najważniejszego dnia w ciągu całego życia.

Podobnie jak niebieska podwiązka Panny Młodej, równie ważnym elementem każdego przyjęcia weselnego jest oczywiście pierwszy taniec. Ze względu na znacznie i symbolikę koloru niebieskiego, kojarzącego się przede wszystkim z otwarta przestrzenią, harmonią i spokojem, być może warto wybrać jako pierwszy utwór właśnie „Niebieską Piosenkę”. Opowiada ona w pięknych słowach o wspólnej, nowej drodze życiowej, obranej przez dwoje z Państwa Młodych. W słowach autor mówi również o pierwszym wspólnym tańcu zakochanych, zatem propozycja ta wydaje się jak najbardziej odpowiednia na pierwszy, weselny taniec.

Po wybraniu odpowiedniego utworu muzycznego na pierwszy taniec Państwa Młodych warto jeszcze zadbać o pozostałe szczegóły, dodatki i akcesoria. Panna Młoda powinna zatem wykonać delikatny makijaż dzienny, dopasowany do jej koloru oczu, karnacji oraz koloru włosów i rodzaju sukni. Chłodne odcienie błękitu efektownie podkreślą oko i nadadzą spojrzeniu wyrazistości. Na koniec przygotowań warto również efektownie ozdobić salę lub samodzielnie przygotować pomysłowe winietki na stół z imionami zaproszonych gości.

Leave a Reply