Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Moda ślubna 2012 Wesele 2018

Nowe trendy mody ślubnej

modne-stroje-ślubneModa ślubna jak i każda inna przechodzi co i rusz metamorfozy, o czym przekonujemy się co sezon. Projektanci w pewien sposób prześcigają się w pomysłach jak przyodziać pannę młodą jak też pana młodego. Suknie pojawiające się na wybiegach, przyprawiają wiele osób o prawdziwy zawrót głowy z uwagi na wielość fasonów i dodatków im towarzyszących. Od pewnego czasu swoje triumfy zaczynają święcić krótkie sukienki ślubne i to niektóre bardzo krótkie, powyżej kolana, typowo dziewczęce. Trzeba przyznać, że kobiety chętnie podążają za tym trendem, zwłaszcza te z nich, które chcą pokazywać nogi i mają się czym pochwalić.

Nasi rodzimi projektanci jak też zagraniczni stawiają w tym roku na klasyczną elegancję. Długie zwiewne i proste suknie bez zbędnych dekoracji to jest to, co zdecydowanie dominuje. Nieco odchodzi się od bardzo rozkloszowanych sukien na rzecz większej naturalności i poczucia swobody, jakie bywa priorytetowe dla wielu kobiet. Znów doceniamy długie welony no i koronki znów są wyróżnione- modne nie tylko w kobiecej garderobie ślubnej, ale już od kilku sezonów obecne w damskim ubiorze. Wszystko to sprawia, że wybór jest duży, można powiedzieć na każdą kieszeń i gust.

Natomiast co w kwestii męskiej mody ślubnej? Panowie tym razem mogą nieco odetchnąć. Większych rewolucji na horyzoncie nie widać. Powraca się do klasycznych prostych krojów garniturów, z nieco zwężanymi nogawkami spodni. To, co daje się zauważyć to odejście od szerokich marynarek, stawia się na podkreślenie atutów męskiego ciała, toteż wierzchnie odzienie jest tak wymodelowane, aby podkreślać kształt sylwetki, podobnie jak w kobiecej garderobie wcięcie w talii. Pan młody powinien być przyodziany w garnitur wraz z kamizelką a koszula najlepiej biała. Co do krawatu nieco przegrywa z muchą, znów szalenie popularną. Ponadto pewną konkurencją dla krawatu staje się fular. Jedwabna chustka, noszona wraz z rozpiętym kołnierzykiem, przypominająca stylizację stroju męskiego z przełomu XIX i XX wieku, znów spodobała się stylistom mody. Jeśli ktoś nie lubi konwencjonalnych rozwiązań, polecamy! Na pewno zwróci uwagę.

W męskim jak i damskim stroju ślubnym ważną rolę odgrywają buty. O ile pośród obuwia dla panów nie nastąpiły większe zmiany o tyle, w modzie ślubnej dla pań pojawiło się pewne novum. Chodzi o kolorystykę damskiego obuwia. Panie zakładają na ślub kolorowe szpilki. Dla jednych miła odmiana dla innych niedopuszczalny kaprys; wiele, zależy od upodobań i gustu pani młodej. Jednakże niezaprzeczalna ciekawostka.

Leave a Reply