Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Buty płaskie czy na szpilce? Wesele 2018

Obuwie ślubne dla niskich i wysokich

Szpilki mogą zakładać zarówno Panie wysokie jak i niskieWybór ślubnego stroju jest sprawą niezwykłej wagi. Już na kilka miesięcy przed planowaną uroczystością, zwłaszcza przyszłe Panny Młode rozpoczynają poszukiwania sukni ślubnej, welonu, dobieranie dodatków i oczywiście butów. W tym przypadku, nawet Panowie poświęcają temu zadaniu troszkę więcej czasu.

Wybór butów do ślubu uzależniony jest od wielu czynników: od upodobań, gustu, od tego, w jakim fasonie czujemy się najlepiej, od rodzaju stroju ślubnego, koloru dodatków, pory roku. Wszystkie te elementy wpływają na to, jaki fason, barwę, rodzaj wybierzemy, a także jaki obcas, gdyż wygoda i komfort powinny być ponad wszystko. Ogromny wybór butów ślubnych sprawia, że praktycznie żadna Panna Młoda czy Pan Młody nie mają większego problemu ze znalezieniem odpowiedniej pary. Problemy rozpoczynają się wtedy, gdy przyszli Państwo Młodzi wymagają specjalnego potraktowania. Jedną z takich sytuacji stwarza duża różnica we wzroście pomiędzy przyszłymi małżonkami. Jakie buty powinny więc wybierać niskie, a jakie wysokie osoby?

To wszystko zależy od tego, co się komu podoba i oczywiście jaki jest wzrost „drugiej połówki”. W obu przypadkach, zarówno Panien Młodych jak i Panów Młodych, sytuacja ta może być skomplikowana, zwłaszcza jeśli jedna ze stron ma kompleksy na tle swojego wzrostu i wzrostu partnera. Jeśli Panna Młoda jest dużo niższa od Pana Młodego i nie ma obiekcji co do obcasów, może spokojnie wybierać wśród wielu rodzajów butów ślubnych. Do jej dyspozycji są klasyczne szpilki ślubne, proste lub buty zdobione cyrkoniami, kryształkami lub kokardami, białe, złote lub srebrne sandałki na wyższym obcasie lub, jeśli Panna Młoda chce dodać sobie więcej niż kilka centymetrów, a poza tym dysponować całkowitym komfortem noszenia, także ślubne czółenka na koturnie lub platformie.

Jeśli natomiast niskie panie decydują się na koronkowe kozaczki do ślubu, powinny wybierać fasony sięgające ponad kolano, a absolutnie unikać kozaczków do połowy łydki.

Buty na wysokim obcasie mogą zakładać do ślubu także panie wysokie. W przypadku, gdy noszą duży rozmiar mogą zlecić wykonanie eleganckich butów do ślubu na zamówienie. Jeśli tylko Pan Młody jest na tyle wysoki, by go nie przerosły lub gdy nie ma on nic przeciwko temu. Zresztą przyszły małżonek może założyć także męskie buty ślubne na wyższym obcasie.

Jeśli jednak wysoka Panna Młoda nie che górować wzrostem nad wybrankiem, może założyć do ślubu baleriny na płaskim obcasie. W wyborze butów do ślubu dużą rolę odgrywa także sam fason buta. Mniej istotny natomiast jest jego kolor.

Oprócz butów w tradycyjnym białym kolorze, przyszłe Panny Młode sięgają także po obuwie kolorowe, które warto podkreślić odpowiednio dopasowanymi dodatkami.

Leave a Reply