Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Przygotowania ślubne Wesele 2018

Organizacja ślubu krok po kroku

jak-zorganizowac-slubŚlub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, moment szczególny i niezwykły sam w sobie. Dlatego też wszyscy Nowożeńcy dokładają starań, by uczynić go wyjątkowym, by – na swój sposób – przydać mu blasku i świetności. Każda Młoda Para ma inne wyobrażenia co do tego, jak ten niezapomniany dzień powinien przebiegać, jak – w najdrobniejszych szczegółach – winna wyglądać ceremonia zaślubin i przyjęcie weselne.

Specyfiką ślubnej uroczystości jest to, że na jej ostateczną atrakcyjność i efektowność składa się szereg elementów – zhierarchizowanych i ściśle powiązanych ze sobą. W przygotowaniach nie ma rzeczy i spraw nieważnych; istotny jest i rodzaj zaproszeń ślubnych oraz ich treść, i wystrój wnętrza kościoła czy Urzędu Stanu Cywilnego – jeżeli decydujemy się tylko na ślub cywilny, i dekoracja samochodu ślubnego, i muzyka, i aranżacja kwiatowa, i menu na przyjęciu. To wszystko (oraz wiele innych ogniw) składa się na tę niezwykłą „chwilę” w życiu, jaką jest ślub; buduje aurę, klimat tego wydarzenia.

Bardzo istotna jest zatem harmonia, czyli wzajemne dopasowanie wszystkich elementów. Ta nadrzędna zasada obowiązuje także w doborze garderoby Panny Młodej i stroju Pana Młodego; co więcej – Państwo Młodzi winni stanowić swe dopełnienie pod względem stylowym, kolorystycznym i estetycznym. Tak ubrani i rozpromienieni wzajemną miłością będą na pewno pięknie prezentować się na zdjęciach ślubnych, które wraz z filmem video ze ślubu stanowią wartościową i trwałą pamiątkę tego ważnego dnia.

Zabiegając o to, by uczynić ślub wspaniałym i zjawiskowym wydarzeniem, warto zaangażować fotografa i kamerzystę, dzięki którym ten jedyny w swoim rodzaju dzień zostanie utrwalony, a wspomnienie o nim zyska materialną podstawę, dzięki czemu stanie się trwalsze.

Leave a Reply