Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Upominki ślubne dla rodziców Wesele 2018

Oryginalne prezenty dla rodziców

podarunki dla rodziców

Od lat można zauważyć, że bardzo pięknym zwyczajem podczas wesela jest wręczenie rodzicom przez nowożeńców pamiątkowych podarunków. Na uwagę zasługuje fakt, że jest to niezwykle wzruszająca część przyjęcia weselnego i najczęściej ma ona miejsce podczas oczepin. Przede wszystkim, państwo młodzi w ten sposób chcą wyrazić wdzięczność mamie i tacie za trud ich wychowania, okazaną miłość, wsparcie i najczęściej pomoc w organizacji przyjęcia weselnego. Warto zaznaczyć, że podarunki ślubne dla rodziców wcale nie muszą być bardzo drogie, gdyż najważniejsze jest, aby były wręczone prosto z serca.

Z pewnością, dużym zainteresowaniem cieszą się tu księgi pamiątkowe, które przeważnie wykonywane są na zamówienie. Otóż, zwykle utrzymane są w złotej kolorystyce i umieszczony jest na nich tekst podziękowań, który powinien być opracowany przez nowożeńców. Nie zapominamy tu także o okolicznościowych statuetkach posiadających często postać serca, gołąbków czy kielicha. Mile widziane są również pucharki oraz ozdobne karafki, zdobione złotymi lub srebrnymi napisami. Niektóre z nich są grawerowane i upiększane różnymi ślubnymi motywami, np. obrączkami. Ponadto, w cenie jest wspólne zdjęcie z rodzicami, oprawione w przepiękną ramkę. Niektórzy młodzi decydują się też na wykonanie albumu ze zdjęciami bądź rodzinnego drzewa geologicznego.

Poza tym, zawsze w cenie jest kosz z kwiatami, który wcale nie musi być ułożony z tradycyjnych róż, gdyż storczyki czy margaretki też są mile widziane, jednakże w połączeniu z innymi gatunkami kwiatów. Oprócz tego, dobrym pomysłem będzie wręczenie rodzicom koszu ze słodkościami. Mogą się w nim znaleźć czekoladowe cukierki, batoniki, ciastka, rafaelllo czy ptasie mleczko. Natomiast, gdy rodzice nie preferują słodyczy, można je zastąpić owocami, np. winogronem, bananami, pomarańczami, jabłkami, kiwi, ananasem, grejpfrutem czy gruszkami. Warto do kosza dorzucić jeszcze butelkę dobrego wiana bądź szampana, kawę bądź ulubiony gatunek herbaty. Trzeba jeszcze wspomnieć o tym, że na weselu zdarzają się bardziej pomysłowe prezenty dla rodziców. Przykładowo możemy tu wymienić bilety do kina, na wycieczkę, nie tylko krajową, ale i zagraniczną oraz zaproszenie na romantyczną kolację. W mniejszym stopniu praktykowane są tanie bibeloty typu podkoszulki, kubki, czapki, np. z napisem: „Najlepsi rodzice na świecie”.

Oczywiście, pomysłów na podarunek ślubny dla mamy i taty jest całe mnóstwo, ale te wspomniane powyżej cieszą się największym zainteresowaniem. Należy też zaznaczyć, że dobór upominku musimy dostosować do osobowości i charakteru rodziców, aby byli z niego zadowoleni, a nie rozczarowani.

Leave a Reply