Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Nietypowe kreacje ślubne Wesele 2018

Oryginalne propozycje mody ślubnej

czerwona-suknia-ślubnaKażda z pań rozpoczynających przygotowania do własnego ślubu zastanawia się przede wszystkim jaką wybrać suknię. Z pewnością jakieś wstępne pomysły już istnieją, ale od razu pojawiają się też różnego rodzaju wątpliwości i pytania – co jest w tej chwili najmodniejsze? jaki fason będzie najlepszy do danej figury? co zrobić żeby w żaden sposób nie przesadzić, a jednak wyglądać naprawdę oryginalnie? Na szczęście projektanci mody i styliści uwzględniając wszystkie możliwe rozterki przyszłych panien młodych postanowili zaproponować w tym roku różnorodne kreacje, które są jednocześnie ładne, stylowe i oryginalne.

W modzie ślubnej 2012 pojawiają się zupełnie nowe propozycje, która na pewno skuszą wiele odważnych kobiet. Przede wszystkim można tu wymienić ślubne sukienki mini. Co prawda były one docenione już w latach 60-tych, jednak kiedy przeminęły czasy hippisowskie również panny młode zrezygnowały z krótkich sukienek ślubnych i wianków we włosach. Dzisiaj jednak znów przekonują się do nich, no w każdym razie do mini… Natomiast oczywiście, aby założyć tego typu sukienkę na ślub trzeba mieć odpowiednią figurę. Nie jest ona odpowiednia dla osób niskich oraz przy kości. Mini wymaga długich, zgrabnych nóg. Wtedy można już wybierać w sukienkach dopasowanych, rozłożystych, bombkach, na ramiączkach, z rękawami czy asymetrycznych. Jednym z ciekawszych pomysłów jest krótka sukienka ślubna z trenem. Element, który kiedyś wykorzystywany był bardzo często, ale tylko w przypadku długich sukien, teraz powraca w kreacjach vintage oraz mini. Tren może być elementem sukni, jednak znacznie wygodniej jest jeśli da się go odpiąć. Zwykle robi się to już po ślubie, tak żeby panna młoda mogła swobodnie bawić się i tańczyć na przyjęciu weselnym.

Oczywiście długie suknie ślubne mogą również wyglądać ciekawie i wyjątkowo. Istnieją różne pomysły dotyczące zarówno kroju góry, jak i dołu sukni. Natomiast różnorodność bywa też związana z użyciem materiałów oraz kolorami sukien. Biel nie jest już obowiązkowa. Już od jakiegoś czasu można obserwować odchodzenie od tej tradycji, jednak w salonach ślubnych wciąż dominują suknie białe, ecru czy kremowe. Natomiast kolorowa suknia ślubna nie dość, że może wyglądać naprawdę wyjątkowo, to na dodatek bardzo często pasuje do urody, karnacji i włosów panny młodej znacznie lepiej niż biała. To czy suknia będzie czerwona, zielona czy niebieska, ozdobiona falbankami czy prosta, długa czy krótka zależy już od kobiet, która ma iść w niej do ślubu. Chociaż wybór kolorowych sukien ślubnych jest mniejszy niż białych i trudniej jest znaleźć idealną suknię dla siebie, na pewno warto poszukać!

Leave a Reply