Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Weselne ozdoby z papieru DIY Wesele 2018

Papierowe dekoracje ślubne

dekoracje-slubne-z-papieruWesela od dawien dawna kojarzą się z ogromną ilością ozdób. Trudno wyobrazić sobie tak wielką uroczystość bez jakichkolwiek dekoracji. Jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu na tego rodzaju wydarzeniach królowały balony, girlandy i oczywiście kwiaty. Na współczesnych weselach pozostały tak naprawdę tylko te ostatnie elementy. Trzeba powiedzieć o najważniejszym. Trendy ślubne, przede wszystkim właśnie jeżeli chodzi o wystrój, bardzo często się zmieniają. Dlatego para młoda planująca ślub i wesele nie może zapominać o tym, by przed rozpoczęciem przygotowań bardzo dokładnie sprawdzić, jakie są aktualne trendy.

Wiele nowożeńców obawia się, że popełni jakąś gafę. Dlatego oddają całą sprawę w ręce profesjonalistów. A tych przecież w dzisiejszych czasach nie brakuje. Jednym z ostatnich trendów, jeżeli chodzi o dekoracje ślubne, są ozdoby papierowe. Czy wyobrażacie sobie tego rodzaju dekoracje na weselach kilkanaście lat temu? Na pewno nie. Teraz jednak gustowne ozdoby z papieru cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Trudno się dziwić. Z papieru można wyczarować naprawdę wspaniałe ślubne ozdoby! Na przykład lampiony. Kojarzą się przede wszystkim ze zwyczajem puszczania, stawiania albo wieszania. Tego rodzaju zwyczaj przybył do Polski z Zachodu. Tak naprawdę jednak swoje korzenie ma aż w Azji. To właśnie tam do dzisiaj są symbolem światła oraz wyjścia z ciemności. Na weselach coraz częściej pojawiają się papierowe lampiony wykonane na przykład w kształcie serca czy kuli. Profesjonalnie wykonane są zawsze szalenie eleganckie. Oczywiście, bardzo istotne jest to, aby zawsze były dobierane do modnej w danej chwili kolorystyki.

Na pewno ogromne wrażenie na wszystkich weselnych gościach zrobią papierowe kwiaty. Do niedawna mogły się kojarzyć z kiczem. A dzisiaj papierowe ozdoby z kwiatów, stanowiące ozdoby na weselach, są naprawdę przepiękne! Malutkie fiołki papierowe (na przykład) są wykorzystywane bardzo często jako drobne podarunki dla gości weselnych. Coraz więcej par młodych decyduje się na to, aby w ramach podziękowania za przybycie, podarować gościom ciekawe upominki.

Papierowe serwetki to kolejne elementy, których nie może zabraknąć na weselu. Oczywiście, nikt nikomu nie zabroni kłaść po prostu zwykłych serwetek. Ale można podać je w bardziej oryginalnej formie. Specjaliści kładą obok talerzyków przy stole gości wykonane z serwetek papierowych egzotyczne ptaki, kwiatki czy statki. Nawet ludzkie postaci! I oczywiście serwetki papierowe wcale nie muszą być białe. Nie zapominajmy o tym!

Leave a Reply