Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Pies jako prezent Wesele 2018

Pies jako prezent dla pary młodej

pies-na-slubŚlub to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Jeśli dostajemy zaproszenie na tak ważną uroczystość, wówczas na ogół od razu zastanawiamy się nad wyborem odpowiedniego prezentu dla pary młodej. Jego znalezienie nie jest łatwe, zwłaszcza, że obecnie pojawiają się pomysły na coraz bardziej nietypowe prezenty ślubne.

Być może warto pomyśleć o kupnie psa jako prezentu na ślub?

Pies wydaje się być dość oryginalnym podarunkiem ślubnym, ale musimy wiedzieć, że taki prezent wielu parom może wydawać się po prostu nietrafionym prezentem. Jeśli wybieramy się na ślub dość mało znanych nam znajomych czy osób z dalszej rodziny, wówczas lepiej zrezygnować z kupna psa. Natomiast jeśli dobrze znamy parę młodą i wiemy, że przyszli małżonkowie marzą o posiadaniu psa, wówczas możemy zastanowić się nad wyborem takiego prezentu. Decydując się na kupno psa, najlepiej pomyśleć o wyborze szczeniaka.

Nie bez znaczenia jest także wybór rasy psa. Jeśli nie do końca wiemy, czym kierować się przy wyborze gatunku psa, wówczas można porozmawiać z przyszłymi małżonkami bądź pokusić się o samodzielne wybranie rasy. Pod tym względem warto uświadomić sobie, jakie warunki będą mieć przyszli małżonkowie – czy będą mieszkać w bloku czy może w domu. W niedużych mieszkaniach w blokach najlepiej sprawdzają się małe pieski o towarzyskich cechach. Można postawić na przykład na psy rasy boo, maltańczyki bądź miniaturowe pudelki. Ciekawym pomysłem może okazać się także kupno pieska chow chow lub yorka, zwłaszcza jeśli mamy pewność, że takie rasy również dobrze zostaną przyjęte przez narzeczonych. Jeśli przyszli małżonkowie będą natomiast mieszkać w domu, wówczas można rozważyć kupno psa nieco większej rasy.

Ras psów jest naprawdę wiele, więc zanim zdecydujemy się na kupno psa jako prezentu ślubnego, warto jest naprawdę dobrze przemyśleć swój wybór. Jeśli chcemy przyszłym małżonkom sprawić prezent w postaci psa, wówczas możemy pomyśleć także o adopcji pieska ze schroniska. Przyjęło się sądzić, że w schroniskach znajdują się na ogół kundelki i mieszańce, a tymczasem tak naprawdę w tego rodzaju miejscach można znaleźć także rasowe psy. Być może warto więc wybrać się do jednego ze schronisk i zapoznać się z przebywającymi w nim zwierzakami. Być może w ten sposób uda nam się znaleźć wymarzonego pieska dla pary młodej. Co więcej, w ten sposób nie poniesiemy zbyt dużych kosztów, gdyż będziemy zobowiązani jedynie uiścić tak zwaną opłatę schroniskową, w której zawiera się między innymi koszt szczepienia pieska.

Leave a Reply