Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Jaki prezent na ślub bez wesela? Wesele 2018

Prezent na ślub bez wesela

prezent-na-weseleCoraz więcej osób dostaje zaproszenia na ceremonią zaślubin, po której nie jest organizowane huczne wesele. W takiej sytuacji wiele osób zastanawia się, czy należy kupować podarunek młodej parze. Jak się okazuje, wręczenie odpowiedniego prezentu jest jak najbardziej wskazane. Prezent na ślub bez wesela powinien być oczywiście dobrze przemyślany. W tym celu warto sięgnąć po pomysły na nietypowe prezenty dla młodej pary, można mieć także przy sobie kwiaty.

Jeśli zostaliśmy zaproszeni na ślub cywilny, wówczas taką uroczystość najlepiej potraktować jako tradycyjne przyjęcie weselne. Młodej parze możemy więc wręczyć zarówno kwiaty, jak i pieniądze. Jeśli w zaproszeniu przyszli małżonkowie wyraźnie zaznaczyli, iż nie chcą być obdarowani kwiatami, wówczas powinniśmy zastanowić się, co podarować zamiast kwiatów. Można sięgnąć po drobiazgi praktyczne i funkcjonalne, zwłaszcza, że takie rzeczy najlepiej sprawdzają się na stracie wspólnego życia. Oczywiście wcale nie musimy kupować drogiego zestawu garnków czy sztućców. Zamiast takich przedmiotów można wybrać nieco bardziej oryginalny podarunek, na przykład może to być solniczka i pieprzniczka w kształcie dwóch połówek serc.

Taki upominek z całą pewnością spodoba się młodej parze i jednocześnie będzie bardzo praktyczny. Dobór prezentu warto uzależnić od relacji łączących nas z osobą, która zaprosiła nas na ślub. Być może sięgniemy więc do pomysłów na prezent ślubny dla kolegi z pracy. Takie upominki warto dobierać przede wszystkim rozsądnie. Można też zastanowić się, czym sami chcielibyśmy zostać obdarowani. Dobrym pomysłem na prezent na ślub bez wesela może być również elegancka pościel. Młodą parę można też obdarować porcelanową zastawą lub innymi drobiazgami, które przydadzą się do wystroju mieszkania. Przed uroczystością można oczywiście zapytać, co młoda para chciałaby dostać na prezent ślubny, ale musimy liczyć się z tym, że nie zawsze uzyskamy odpowiedź. Niektóre pary przed ślubem przygotowują specjalną listę podarunków, dzięki którym można skutecznie uniknąć zdublowanych przedmiotów. Takie listy są jednak jeszcze stosunkowo rzadkie i na ogół są one tworzone przez pary, które organizują ślub razem z hucznym weselem.

Wybór prezentu ślubnego potrafi przysporzyć wielu trudności. Chcąc zadowolić młodą parę, warto kierować się więc nie tylko funkcjonalnością danego przedmiotu, ale również jego oryginalnością i estetyką. W ten sposób na pewno uda nam się wybrać podarunek, który uszczęśliwi nowo poślubionych małżonków.

Leave a Reply