Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Piękny ślub na Jasnej Górze Wesele 2018

Ślub na pielgrzymce do Częstochowy

Miesiąc miodowy w CzęstochowieBez wątpienia ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w ciągu całego życia. Warto więc ten dzień dokładnie zaplanować, by móc połączyć się węzłem małżeńskim w ciekawym lub symbolicznym dla przyszłych małżonków miejscu.

Doskonałym miejscem na wzięcie ślubu może okazać się… wspólna pielgrzymka. Pokonując razem trudności drogi, przyszli małżonkowie mogą przecież o wiele lepiej poznać się i pomagać sobie nawzajem, co więcej, w religijnej i duchowej atmosferze miłości oraz szacunku.

Ślub na pielgrzymce do Częstochowy z pewnością na zawsze zapadnie Wam w pamięci, dlatego być może warto wybrać właśnie to, jakże ważne dla katolików miejsce, by wspólnie z najbliższymi uczcić uroczystość. Co więcej, do wspólnej pielgrzymki warto zachęcić także przyjaciół, rodzinę oraz bliskich, by w ten sposób przygotować się do świętowania połączenia Państwa Młodych świętym węzłem małżeńskim.

Będąca przede wszystkim miastem pielgrzymkowym Częstochowa to także bardzo romantyczne, urokliwe miejsce, pełne renesansowych i barokowych zabytków oraz malowniczych zakątków i pięknych widoków. Z powodzeniem więc można wybrać Częstochowę oraz jasnogórski Klasztor Ojców Paulinów na miejsce zawarcia związku małżeńskiego z ukochaną osobą.

Ślub podczas pielgrzymki do Częstochowy to również nie lada okazja do okazania Waszej miłości, wierności i wzajemnego szacunku wobec wszystkich osób, które wspólnie z Wami pokonały trudną drogę. Symboliczny ślub oraz słowa małżeńskiej przysięgi wypowiedziane pośród zabytków Jasnej Góry okażą się bez wątpienia niezapomnianymi i najpiękniejszymi chwilami. Co więcej, kameralna uroczystość ślubna na pielgrzymce będzie miała również bardzo istotny, głęboko religijny charakter.

Po zakończeniu pielgrzymki i wzięciu ślubu, Państwo Młodzi będą mogli zaplanować również przyjęcie weselne dla gości, w którymś z częstochowskich lokali gastronomicznych. Małżonkowie będą mogli również zostać w Częstochowie na swój miesiąc miodowy, bowiem nie brak tutaj atrakcji dla turystów i odwiedzających miasto. Również malownicze okolice Częstochowy sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi oraz romantycznym spacerom i wypadom za miasto.

Leave a Reply