Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Jakie wino na ślub? Wesele 2018

Wino zamiast bukietu

Jak się okazuje, Polacy coraz chętniej wręczają na specjalne okazje nie tylko kwiaty czy słodkie upominki, ale również butelki ekskluzywnych alkoholi, szczególnie czerwone i białe wina. Alkohol, wręczany przede wszystkim jako prezent ślubny wydaje się być bowiem niezwykle trafionym, symbolicznym podarkiem.

Tradycyjnie, na ślubie zwykło się wręczać Państwu Młodym ogromny bukiet świeżych kwiatów. Jednakże, prezenty takie okazują się nie tylko niepraktyczne i nietrwałe, ale również niezbyt trafione, tym bardziej, że zakupienie tuż przed ceremonią kwiatów wydaje się rozwiązaniem mało kreatywnym i nie wymagającym żadnego wysiłku ze strony osób obdarowujących Pannę i Pana Młodego.

Aby więc wprowadzić nieco innowacji do pomysłów na udane prezenty ślubne, polecamy rozważnie zakupu dobrego, wyrazistego w smaku i zapachu wina z wyższej półki. Co prawda zakup taki może okazać się dość ryzykowny, jednakże jeśli dobrze znamy Państwa Młodych oraz ich indywidualne upodobania względem dobrych alkoholi, sprezentowanie wina okaże się z pewnością strzałem w dziesiątkę.

Zależnie więc od gustów naszych solenizantów, z powodzeniem możemy sprezentować im butelkę kilkuletniego, odpowiednio przechowywanego wina wytrawnego, półsłodkiego lub słodkiego. Ze swojej strony polecamy w szczególności wybór jednego z lepszych win bułgarskich, mołdawskich lub francuskich, chociażby cieszącego się uznaniem Bordeaux.
Jeśli lepiej znamy nowożeńców, z powodzeniem możemy postawić również na nieco mniej znane rodzaje win, taki jak choćby hiszpańskie, czerwone, za które zapłacimy mniej więcej 150 złotych. Równie udanym prezentem może okazać się również włoski, wytrawny trunek o wspaniałej, czerwonej barwie i niezwykle bogatym bukiecie, jak również białe Porto, doskonałe na tak ważną uroczystość jak ślub.

Również drogi szampan lub aromatyczne, owocowe wino musujące może okazać się dobrą alternatywą dla tradycyjnie wręczanych na ślubach bukietów. Nasz prezent z pewnością nie tylko ucieszy przyszłych nowożeńców, ale także uświetni ten jakże ważny w ich życiu dzień.

Pamiętajmy jednak, aby wybrane dla Młodej Pary wino odpowiednio efektownie zapakować. Sugerujemy tutaj przede wszystkim dekoracyjne torebki i papiery do pakowania, które w oryginalny i estetyczny sposób przewiązać możemy kolorową tasiemką w górnej części szyjki butelki, tworząc ozdobną kokardę.

Leave a Reply