Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Piękna sukienka ślubna Wesele 2018

Wymarzona, idealna, jedyna w swoim rodzaju : Twoja suknia ślubna

Twoja sukienka ślubnaWśród mody ślubnej panują najróżniejsze zmienne trendy, ale jedna rzecz pozostaje niezmienna. Wciąż do najpopularniejszych i najmodniejszych sukien ślubnych należą suknie długie, białe o fasonie litery A. Wciąż chętnie wybierane przez panny młode są suknie ślubne w kolorze beżowym, kremowym lub ecru, lecz bez wątpienia najpopularniejszym kolorem jest biel.

Zmienne trendy obejmują przede wszystkim fason sukni ślubnej. Do niedawna większość panien młodych miało suknię ślubną z szeroką, tulipanową spódnicą i gorsetem. Całość sukni ślubnej była bardzo bogata, ozdobna, dominowały na niej tiul, koronki, kwiatowe aplikacje i marszczenia. Obecnie coraz częściej odchodzi się od takiego barokowego bogactwa sukni ślubnej na rzecz większej prostoty. Kobiety wybierają suknię ślubną o prostym fasonie, wykonaną z cienkiego, delikatnego i lejącego się materiału, pozbawioną sztywnych, tiulowych halek, które poszerzają znacznie dolną część sukni. Taka suknia ślubna o prostym fasonie, lekko opinająca się na ciele jest znakomitym rozwiązaniem dla pań, które cenią sobie naturalność, niewyszukaną elegancję i szlachetną prostotę.

Można także wybrać sukienkę ślubną o fasonie litery A, pozbawioną jednak wielu warstw sztywnych halek i bogatych zdobień. Taki krój korzystny jest w zasadzie dla każdego typu figury, ponadto znakomicie tuszuje zbyt szerokie biodra. W takiej sukni ślubnej o tradycyjnym fasonie każda panna młoda będzie czuć się atrakcyjnie i wyjątkowo.

Innym, coraz popularniejszym fasonem sukni ślubnej jest fason syreny. Suknia taka ładnie eksponuje kobiece kształty – zaznacza talię i opina się na biodrach, zwęża się stopniowo do kolan, a następnie rozszerza ku dołowi. Taka suknia ślubna znakomicie wygląda na kobietach o ładnych, kobiecych kształtach, z wyraźnie wciętą talią i szerszymi biodrami. Dobrze fason ten sprawdza się również u niskich i drobnych kobiet, których sylwetkę łatwo przytłoczyć przy pomocy sukien o innych fasonach.

Coraz modniejsze staje się również ubarwianie sukni ślubnej. Odważne kobiety, ceniące sobie oryginalność i indywidualny styl, mogą zdecydować się na kolorową suknię ślubną: błękitną, różową, czerwoną, fioletową, bordową. Z pewnością pary, które decydują się na ślub i wesele w nietypowym miejscu i w oryginalnym stylu, wybiorą także niepowtarzalne kreacje ślubne. Ładnie prezentują się także białe suknie ślubne, wykonane z lejących się, delikatnych tkanin z kilkoma pionowymi kolorowymi pasami, biegnącymi od stanika sukni do samego dołu. Stanowią one harmonijne połączenie tradycyjnej białej sukni ślubnej z odrobiną oryginalności i nowoczesności.

Leave a Reply