Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/kei/public_html/stron.x14.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Pierścionek dla ukochanej Wesele 2018

Wybór pierścionka zaręczynowego

Ślub to najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary – zdanie to stało się już oklepanym frazesem, jednak nie da się ukryć, że dzień ślubu jest wielkim wydarzeniem. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Bardzo istotne jest dobranie odpowiedniego obuwia oraz biżuterii. Oczywiście, przed ślubem najważniejszym elementem biżuterii jest pierścionek zaręczynowy. Mężczyzna daruje go kobiecie, a ta nosi go z dumą na palcu. Pierścionek zaręczynowy jest pamiątką na całe życie i symbolem miłości. Bardzo ważne jest to, aby pierścionek tego rodzaju był wyjątkowy. Wielu mężczyzn ma spory problem z zakupem odpowiedniego pierścionka dla swojej ukochanej. Panowie powinni się jednak postarać. W końcu pierścionek zaręczynowy symbolizuje wielkie uczucie i chęć spędzenia z nią całego życia.

W dzisiejszych czasach w sklepach jubilerskich znajdziemy mnóstwo różnych modeli pierścionków tego typu. Ich wygląd jest bardzo różny, podobnie jak ceny. Niektóre pierścionki zaręczynowe kosztują kilkaset złotych, a ceny niektórych dochodzą nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Najpopularniejsze i najbardziej pożądane przez kobiety są zaręczynowe pierścionki z brylantami. Mówi się nawet, że diament to prawdziwy przyjaciel kobiety. Podobno stoi on na straży wierności oraz nierozerwalności związku. Pierścionki z kamieniami ozdobnymi, takimi jak rubin, szafir czy szmaragd, również cieszą się dużym zainteresowaniem.

Bardzo ważne jest to, aby nie kupować pierścionka zaręczynowego z perłą. To bowiem symbol nieszczęścia i miłości, która się skończy. Najpopularniejsze pierścionki zaręczynowe to te wykonane z białego albo żółtego złota. W dzisiejszych czasach bardzo popularna jest ta pierwsza opcja. Młodym kobietom rzadko kiedy podoba się pierścionek wykonany z żółtego złota. Chyba, że jest to pierścionek wykonany z połączenia żółtego oraz białego złota. Kolor takiego pierścionka to jednak nie wszystko. Przyszły pan młody musi zastanowić się nad tym czy kupić dla swojej wybranki model z jednym kamieniem ozdobnym, a może jednak zdecydować się na karmazycje, to pierścionki z wieloma drobnymi oczkami.

Wielu panów kupuje pierścionki zaręczynowe w ciemno. Niestety, takie działanie w wielu przypadkach kończy się ogromnym niepowodzeniem. Panie przywiązują do tego rodzaju pierścionka (bardziej niż do jakiegokolwiek innego) mnóstwo uwagi. To ważne, aby pierścionek przypadł kobiecie do gustu. Dlatego panowie, którzy rzeczywiście nie mają bladego pojęcia jaki pierścionek wybrać, powinni poprosić kogoś o poradę. Może to być np. przyjaciółka ich partnerki, siostra, a nawet mama. Ważne jest także to, aby pierścionek zaręczynowy posiadał odpowiedni rozmiar. To akurat wcale nie takie trudne – można „ukraść” na moment inny z pierścionków ukochanej, ewentualnie kupić w ciemno. Zawsze po zakupie u jubilera można dokonać poszerzenia albo zmniejszenia takiego pierścionka.

Leave a Reply